-
فال | فال روزانه | فال روز | فال روزانه ۷ اسفند ماه | فال روزانه برای تمام متولدین ماه ها

فال ۷ اسفند ۱۴۰۱ | فال روزانه ۷ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین تمام ماه ها

در ادامه برای شما عزیزان و محاطبان رسانه ستاره پارسی فال روزانه 7 اسفند ماه 1401 را آماده کرده ایم. تا اتنها همراه ما باشید

به گزارش ستاره پارسی: مردم عموما هر روز قبل از شروع روز خود به سراغ خواندن فال روزانه می روند. ما در مجموعه ستاره پارسی سعی کردیم که به روز ترین فال روزانه را برای شما مخاطبان عزیز آماده کنیم تا با خواندن فال روزانه روز خود را با اطمینان شروع کنید. در ادامه شاهد فال روزانه 7 اسفند ماه 1401 هستدی که این فال روزانه برای متولدین ماه های مختلف میباشد.

فال ۷ اسفند ۱۴۰۱

برای آگاه شدن از اتفاقات جالب پیش رویتان در تاریخ یکشنبه 7 اسفند 1401 فال روزانه خود را بخوانید.

فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد.

فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طیره» می گویند.

در فارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گویند که از دو کلمه «مرغ» و «آوا» تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدایت پی می برده اند.

فال ۷ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین فروردین

امروز حواستان باشد که تمام ایمیل هایی که به دستتان می رسند و تماس هایی که با شما گرفته می شوند را پاسخ دهید، چون به احتمال زیاد خبرها و اطلاعات مهمی را از این طریق دریافت خواهید کرد که می توانند روی زندگی حرفهای شما اثرات قابل توجهی داشته باشند. شاید هم هیچ یک از اینها اتفاق نیفد و فقط عشقی که مدت ها دنبالش بوده اید و احساسات شما را بی جواب گذاشته است به یکباره تصمیم بگیرد جوابتان را بدهد! در هر صورت بی توجهی به تلفن همراه و پیام های دریافتی تان می تواند به ضررتان تمام شود. امروز به طور کلی اتفاقات خوبی در پیش خواهید داشت و روز رضایت بخشی خواهد بود.

فال ۷ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین اردیبهشت

امروز خودتان را برای یک محیط گرم و دوستانه در محل کارتان آماده کنید. از مکالمات صمیمی که با همکارانتان دارید لذت ببرید، اما فراموش نکنید همه چیز لزوما همان طوری که در ظاهر به نظر می رسد نیست و ممکن است برخی از همین افرادی که خیلی دوستانه دارند با شما رفتار می کنند در ذهن خود طناب دارتان را ببافند. ذهن خودتان را زیاد با فکر کردن به این موضوع درگیر نکنید، اما خیال هم نکنید که همه همین قدر که در ظاهر نشان می دهند دوستتان دارند. امروز به دقت بحث های جالبی که در رابطه با مسائل اقتصادی در اطرافتان اتفاق می افتند گوش کنید، زیرا می توانند ایده های جدیدی برای افزایش درآمد خودتان برای شما به همراه داشته باشند.

فال ۷ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین خرداد

امروز ذهنتان سرشار از ایده های تازه است، از این موج خلاقیتتان استفاده کنید و برای اهداف بلندمدت خود برنامه های تازه ای بچینید. رویاهایتان هیچگاه خودبخود نمی توانند عملی شوند. امروز شما به شدت احساساتی شده اید و نمی توانید به راحتی در برابر این احساسات شدید و ناگهانی خود مقاومت کنید. دلتان می خواهد عشقتان را بدزدید و به جزیره ای دور افتاده بروید که دست هیچ کس به شما نرسد و از شر فضول ها و مزاحم ها راحت باشید! بد نیست اگر به یک سفر یکی دو روزه بروید، اما احتمال سفر به یک جزیره ی دور افتاده تقریبا وجود ندارد. اگر خیلی مشتاق هستید که با عشقتان تنها باشید می توانید چند روزی در خانه با هم خلوت کرده و از دیگران فاصله بگیرید!

فال ۷ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین تیر

امروز شما بسیار احساساتی شده اید و همین باعث شده جذابیتی بیش از قبل داشته باشید و دیگران را به راحتی به سوی خود جذب کنید! شما سرشار از شور و نشاط هستید و آماده اید تا زندگی خود و همچنین افراد مهمی که در زندگی تان قرار دارند را در آغوش بگیرید. امروز می تواند فرصت فوق العاده ای برای یک قرار عاشقانه و یا خلوت کردن با همسرتان در خانه ی خودتان باشد. یک غذای خوشمزه بپزید، میز شام را با شمع تزیین کنید و از بودن در کنار عشقتان لذت ببرید. یکی از دوستان نزدیکتان دارد تغییراتی متفاوت در زندگی خود را تجربه می کند و ممکن است به حمایت شما نیاز داشته باشد؛ به جای حرف زدن به آن چه که او می گوید گوش فرا دهید.

فال ۷ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین مرداد

امروز سعی کنید خودتان را درگیر غیبت کردن و گوش کردن به حرف های بیهوده و غرض ورزانه ی دیگران نکنید. امروز شایعات زیادی در جریان هستند، اما به نفعتان است که خودتان را از آنها دور نگه دارید. شاید بخشی از این غیبت ها واقعیت داشته باشند، اما در حال دست به دست شدن این خبرها آنقدر دروغ و حرف های اشتباه به آنها اضافه شده اند که نمی توان به آنها تکیه کرد. اتفاق های خوشایندی که به مادر و یا یکی دیگر از اقوام مؤنث تان مربوط می شوند امروز شما را خیلی احساساتی خواهند کرد. این اتفاق می تواند تولد، ازدواج و یا زایمان باشد. کارهایی هم که مربوط به خودتان هستند با وجود این که مجبور به مقابله با برخی مشکلات خواهید بود خیلی خوب پیش خواهند رفت.

فال ۷ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین شهریور

امروز خودتان را برای بالا رفتن از پله های ترقی آماده کنید. بالاخره تلاش و سخت کوشی این چند وقت اخیرتان دارند به نتیجه می رسند. اگر در محل کارتان به چالشی فراخوانده شدید در پذیرش آن تردید به خرج ندهید. اگر می خواهید مورد توجه رئیس و مقامات مافوقتان قرار بگیرید شجاعت و توانایی هایتان را به نمایش بگذارید. امروز صبح حتما در مسیر رفتن به محل کارتان تیترهای اصلی روزنامه ها را بخوانید، زیرا به احتمال زیاد در میان آنها خبری را خواهید دید که می تواند جنبه ای از زندگی شما را به طور جدی تحت تأثیر قرار دهد. توانایی های درونی شما در اوج خود قرار دارند و کنار آمدن با افکار و احساسات دیگران برایتان خیلی راحت تر خواهد بود.

فال ۷ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین مهر

شما نیاز شدیدی به ایجاد تغییرات در زندگی خود احساس می کنید. نه این که از شغل و یا محیط زندگیتان راضی نباشید، فقط ذهنتان به چالش های جدید نیاز دارد. برای برآورده کردن این نیاز خود می توانید مسئولیت های بیشتری را در محل کارتان بپذیرید و یا در کلاس آموزشی جدیدی ثبت نام کنید. هر فعالیت جدید و متفاوتی می تواند این نیازتان را برآورده کند. امروز احساسات دیگران برایتان از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و آماده اید تا با روی باز به حرف های کسانی که به درک و توجه شما نیاز دارند گوش کنید. حتی اگر راه حل هایی برای مشکلات آنها سراغ دارید یادتان باشد در شرایطی که آنها دارند گوش کردن خیلی از حرف زدن مهمتر است.

فال ۷ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین آبان

افکار عجیب و غریبی که به سرتان می رسند ذهن شما را به خود درگیر کرده اند و نمی دانید این افکار تا چه حد ریشه در واقعیت دارند. بهترین کاری که فعلا از دستتان برمی آید نادیده گرفتن این افکار است. امروز هیچ حد و مرزی برای انرژی شما وجود ندارد و هر کاری که انجام می دهید بدون معطلی به سراغ کار بعدی رفته و هر چه بیشتر کار کنید حالتان بهتر خواهد بود. به کمک همین انرژی بالاخره موفق خواهید شد پروژه ای را که برایتان دشوار بوده اما برای شغلتان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است را به پایان برسانید. تأیید و تحسینی که برای تلاش و سخت کوشی خود دریافت خواهید کرد شما را بسیار احساساتی خواهد کرد و خوب حق هم دارید.

فال ۷ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین آذر

امروز حضور در یک مهمانی و یا جشنی که برای مدت ها در انتظار آن بوده اید شما را آنچنان خوشحال خواهد کرد که اشک در چشمانتان حلقه خواهد زد و از آنجایی که شما معمولا از نشان دادن احساساتتان زیاد خوشتان نمی آید به احتمال زیاد خودتان را یک جا قایم خواهید کرد تا قیافه تان به حالت عادی بازگردد و کسی متوجه این حالتتان نشود! امروز به طور کلی برای شما روز خوبی خواهد بود، آنقدر خوب که شاید حتی کمی نگران شوید که شاید این وضعیت آرامش قبل از طوفان باشد. جای هیچ گونه نگرانی نیست، همه چیز روبراه است، با خیال راحت از روزتان لذت ببرید و عزیزانتان را نیز در احساس خوشحالی و رضایت خود شریک کنید.

فال ۷ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین دی

امروز همکارانتان نسبت به همیشه کمی عصبی به نظر می رسند و باید در صحبت کردن با آنها دقت بیشتری به خرج دهید. خودتان را برای تنش های مختلف که نمی توانید دلیل اصلی آنها را بفهمید آماده کنید. امروز به هیچ وجه روز خوبی برای انتقاد کردن از دیگران نیست، بگذارید هر کسی همان کاری را انجام دهد که خودش می خواهد. امروز آرام و قرار ندارید و صبح زود از خواب بیدار شده و کارهای خانه و محل کارتان را با سرعتی بیشتر از همیشه پیش می برید. با این حال باید در نظر داشته باشید که انرژی خود را به درستی استفاده کنید و طوری پیش نروید که نتوانید بعضی کارهایی که شروع کرده اید را به پایان برسانید.

فال ۷ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین بهمن

امروز با افراد جالبی سر و کار خواهید داشت که کنجکاوی شما را بر می انگیزند و مکالمات جالبی با آنها خواهید داشت. سعی کنید تا جای ممکن از این مکالمه بهره ببرید. امروز سکوت را کنار گذاشته و برای شنیده شدن حرف هایتان فریاد برمی آورید، اما این روش به شما کمکی نخواهد کرد و خیلی زود مجبور به عقب نشینی خواهید شد. به جای بلند کردن صدایتان اثر گذاری کلامتان را بالا ببرید تا به نتیجه مورد نظرتان برسید. امروز چنان مکالمات احساسی عمیقی با شریک عاطفی تان خواهید داشت که شما را به گریه خواهند انداخت. اگر مشکلاتی در رابطه شما وجود داشته اند به احتمال زیاد به آنها غلبه کرده و درک بهتری نسبت به یکدیگر پیدا خواهید کرد.

فال ۷ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین اسفند

امروز خلاقیت شما خیلی بیشتر از همیشه است و دلتان می خواهد دست به کار آغاز پروژه های خلاقانه ای که مدت ها دوست داشته اید شوید. به آنچه قلبتان به شما می گوید گوش کنید و دلتان را به دریا بزنید. امروز احساس می کنید که کارهای زیادی لازم است در خانه انجام شوند. شاید در انتظار مهمان باشید و یا سر ذوق باشید و بخواهید کمی زودتر خانه تکانی نوروز را شروع کنید. زیاد به خودتان سخت نگیرید و یک باره همه جا را زیر و رو نکنید و از جابجایی وسایل سنگین به تنهایی جدا خودداری کنید. اگر بخواهید برای ایجاد این تغییرات از انجام وظایف و مسئولیت های دیگر خود شانه خالی کنید باید خودتان را برای دردسرها و مشکلات بعدی نیز آماده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*