-
فال | فال روزانه | فال روز | فال روزانه ۱ اسفند ماه | فال روزانه برای تمام متولدین ماه ها

فال ۱ اسفند ۱۴۰۱ | فال روزانه۱ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین تمام ماه ها

در ادامه برای شما عزیزان و محاطبان رسانه ستاره پارسی فال روزانه 1 اسفند ماه 1401 را آماده کرده ایم. تا اتنها همراه ما باشید.

به گزارش ستاره پارسی: مردم عموما هر روز قبل از شروع روز خود به سراغ خواندن فال روزانه می روند. ما در مجموعه ستاره پارسی سعی کردیم که به روز ترین فال روزانه را برای شما مخاطبان عزیز آماده کنیم تا با خواندن فال روزانه روز خود را با اطمینان شروع کنید. در ادامه شاهد فال روزانه 28 بهمن ماه 1401 هستدی که این فال روزانه برای متولدین ماه های مختلف میباشد.

فال ۱ اسفند ۱۴۰۱

برای آگاه شدن از اتفاقات جالب پیش رویتان در تاریخ دوشنبه 1 اسفند 1401 فال روزانه خود را بخوانید.

فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد.

فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طیره» می گویند.

در فارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گویند که از دو کلمه «مرغ» و «آوا» تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدایت پی می برده اند.

فال ۱ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین فروردین

امروز ذهن تان بیش از همه درگیر رابطه عاطفی تان است. احساس می کنید که سرشار از عشق هستید و می خواهید این حس را به شریک زندگی تان نیز منتقل کنید. پس از همین حالا برای ملاقات او در انتهای روز برنامه ریزی کنید. او نیز در شرایطی ست که به شنیدن حرف های عاشقانه شما نیاز دارد. یکی از همکاران مردتان با شما مدام مخالفت می کند. در واقع او از حوزه قدرت خود استفاده می کند و این موضوع شما را نگران کرده است. در این شرایط بهتر است که به جای مقابله با او، به طور موقت همکاری با او را کنسل کنید.

فال ۱ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین اردیبهشت

یکی از اعضای خانواده تان احساس ناراحتی می کند، با او حرف بزنید و کمک اش کنید. البته بهتر است در این مورد با فرد دیگری صحبت نکنید زیرا تنها فضای خانواده شما را متشنج می کند. کمی صبر کنید تا این موضوع حل شود. اعتماد به نفس پایینی دارید. در واقع شما بدترین منتقد خود هستید و این موضوع امروز در کارهای شما تاثیر منفی خواهد گذاشت. بنابراین سعی کنید که به اطرافیان و مهمتر از همه خودتان، با دید مثبت تری نگاه کنید.

فال ۱ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین خرداد

مطالعه و کار کردن و از آن طرف حرف زدن های زیاد با تلفن در چنین روزی می تواند موجب سردردتان شود، بنابراین سعی کنید که هر از گاهی به خودتان استراحت دهید. نگران کارهای عقب مانده تان نباشید زیرا آنقدر که شما از خودتان انتظار بالایی دارید، دیگران از شما ندارند. شما و شریک زندگی تان نظرات متفاوتی دارید. قبل از آنکه این نظرات تبدیل به مشکلاتی بزرگ تر شوند، بهتر است که این ابهام را در رابطه تان از بین ببرید. با تغییری کوچک می توانید تفاوت های بزرگی را مشاهده کنید.

فال ۱ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین تیر

شما به طوری ذاتی روان شناس هستید و می توانید افکار دیگران را از روی نگاه یا حرکات شان بخوانید. امروز این قدرت به شما کمک می کند تا خودتان را از دام یکی از اطرافیان تان برهانید. بنابراین قبل از دادن قول و قراری به دیگران، خوب رفتارهای آنها را زیر نظر بگیرید. تصمیم دارید که برخی از عادات تان را دور بریزید و مسیری را که در گذشته می پیمودید، تغییر دهید. تجربه چیزهای جدید برایتان هیجان انگیز است اما سعی کنید که با برنامه ریزی پیش روید تا از افتادن در چاه های احتمالی در امان باشید.

فال ۱ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین مرداد

به دلیل یک بحث خانوادگی، دوست دارید که از هر جمعی دور شوید و در تنهایی کمی با خودتان خلوت کنید. این فرصت خوبی است تا ذهن تان را کاملا پاک کنید و قبل از مواجه شدن با آن افراد، زخم هایتان را درمان کنید. جنگیدن راه خوبی برای حل کردن مشکل نیست، تنها آرامش است که شما را به مراد دلتان می رساند. برای به دست آوردن دل فردی، تمام تلاش تان را می کنید. اما بدانید که شما به تنهایی برای جذب او کافی هستید. بنابراین لازم نیست که خودتان را به این در و آن در بزنید. قدم به قدم پیش روید تا همه چیز بر وفق مرادتان اتفاق افتد.

فال ۱ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین شهریور

اتفاقاتی که در گذشته شما رخ داده، زمان حال شما را نیز تحت تاثیر قرار داده است. به همین دلیل امروز حساس تر از روزهای دیگر هستید و ممکن است به سادگی از دست اطرافیان تان دلگیر شوید. برای رهایی از این وضعیت، سعی کنید که گذشته تان را دور بریزید و شجاعت تان را برای رویارویی با اتفاقات جدید بالا ببرید. مطمئن باشید به محض این که تلاش تان را آغاز کردید، تاثیرات مثبت آن را خواهید دید. به زودی خبر خوبی از طرف یکی از همکارانتان می شنوید.

فال ۱ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین مهر

فشار کاری باعث شده که بخواهید از زیر بار مسئولیت فرار کنید اما مشکلات مالی مانع از این کار می شود. شاید بد نباشید که به جای فرار، موقعیت کاری تان را تغییر دهید. شما توانایی های زیادی دارید، آنها را گسترش دهید تا فرصت های شغلی دیگری برایتان فراهم شود. اگر برای بیان احساسات تان اعتماد به نفس کافی ندارید، بهتر است خودتان را قوی کنید. به عنوان مثال در جمع به سمت دیگران بروید، مکالمه را آغاز کنید و با افراد بیشتری در ارتباط باشید. این تمرینات به مرور زمان شما را تبدیل به فردی قدرتمند با اعتماد به نفس بالا خواهد کرد.

فال ۱ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین آبان

اشتباهاتی در گذشته انجام داده اید که امروز باز شما را می آزارند. مراقب باشید که دوباره مرتکب آنها نشوید. شاید احساس ترس دارید و تصور می کنید که تنهایی از پس آنها بر نمی آیید، اما نگران نباشید زیرا به سادگی آنها را پشت سر خواهید گذاشت. در هر شرایطی سعی کنید که منطقی عمل کنید و جلوی احساسات کنترل نشده خود را بگیرید. شما توانایی هایی دارید که دیگران از آن محروم اند، بنابراین خودتان را در هیچ زمینه ای، چه کاری و چه عاطفی و… دست کم نگیرید.

فال ۱ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین آذر

شما فرد مستقلی هستید اما امروز دوست دارید که به دیگران تکیه کنید. این اشکالی ندارد به شرط این که موقتی باشد. همه ما گاهی به شانه ای برای خستگی هایمان احتیاج داریم، فقط حواس تان باشد که به هر کسی اعتماد نکنید. امروز که خلاقیت شما سر به فلک کشیده، بهتر است که دست به یک کار هنری بزنید. اینگونه نه تنها انرژی بلکه ذهن تان نیز تخلیه می شود. شریک زندگی تان منتظر جوابی از شماست، او را بیش از این معطل نکنید.

فال ۱ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین دی

به فکر شروع پروژه ای هستید اما شرایط مالی تان مساعد نیست. ناامید نشوید زیرا به زودی این شرایط برایتان فراهم می شود، بنابراین فعلا دست نگه دارید. در مورد رابطه عاطفی تان به شک افتاده اید. میان دو راهی ایستاده اید و نمی دانید که کدام راه به صلاح تان است. بهتر است که صادقانه در این مورد با شریک زندگی تان گفتگو کنید سپس تصمیم نهایی را بگیرید. به زودی یک میهمانی در راه دارید که اتفاقات هیجان انگیزی را برایتان به همراه خواهد داشت. آن را رد نکنید.

فال ۱ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین بهمن

امروز در دام غیبت دیگران قرار نگیرید زیرا به ضررتان تمام می شود. درست است که شما فرد کنجکاوی هستید و دوست دارید که سر از کار همه در آورید اما این رفتار دوستان تان را از شما می راند، بنابراین آن را کنار بگذارید. ایده ای در سر دارید که به دلیل محدودیت ها نمی توانید آن را عملی کنید. بهتر است که به خودتان فشار نیاورید، صبر کنید تا شرایط اش به تدریج فراهم شود. خبر خوبی شنیده اید اما اکنون زمان خوبی برای فاش کردن نیست. صبر کلید موفقیت شما در چنین روزی ست.

فال ۱ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین اسفند

شما فرد سخت کوشی هستید اما مدتی است که نتیجه زحمات تان را دریافت نکرده اید. ناامید نشوید و به راهتان ادامه دهید. آنجا که انتظارش را ندارید، همه چیز به بهترین شکل ممکن اتفاق خواهد افتاد. یکی از نزدیکان تان رفتاری از خود نشان داده که شما را دلگیر کرده است. بهتر است زود قضاوت نکنید و در وقتی مناسب برای گفتگو با او پیش قدم شوید. به زودی فردی وارد زندگی تان می شود که دور از انتظارتان، تغییرات بزرگی را ایجاد خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*

آخرین اخبار

پربازدیدترین