-
مرگ ناگهانی | مرگ ناگهانی مرد جوان | مشاجره خانوادگی | قتل | مرگ مشکوک

مشاجره ای که مرگ تلخ مرد جوان را رقم زد! | مشاجره خانوادگی به مرگ تلخ مرد جوان ختم شد

با وقوع مرگ ناگهانی مرد جوان پس از مشاجره خانوادگی، تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

در روز دوشنبه بیست و یکم فروردین ماه، همسر یک مرد جوان در محله فلاح، مرگ مشکوک همسرش را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داد. پس از اعلام این خبر، تیمی شامل ماموران کلانتری 161 بوذر، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان تیم تشخیص هویت، همراه با امیرحسین علیمردان، بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی، به محل حادثه مرگ مشکوک رفته و تحقیقات اولیه را آغاز کرده‌اند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوانی مواجه شدند که ظاهراً براثر خودشکی فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، متوفی خودش را به لوستر خانه‌ حلق آویز کرده و جسد توسط همسرش کشف شده است.

بدین ترتیب همسر متوفی هدف تحقیقات قرار گرفت؛ وی به تیم جنایی گفت: قبل از این حادثه به دلیل اختلافات خانوادگی با همسرم مشاجره داشتم و بعد از آن به اتاق دیگری رفتم و درب را بستم اما پسرم خردسالم گفت دستشویی دارد که به همین خاطر از اتاق بیرون آمدم و ناگهان دیدم که همسرم خودش را حلق آویز کرده است؛ من نیز بلافاصله یک قیچی آوردم و طناب را پاره کردم و سپس موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کردم.

گزارش پزشک صحنه نیز صحت حرف‌های زن را تائید می‌کند اما تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی پس از پایان تحقیقات با دستور قاضی جنایی برای روشن شدن زوایای پنهان این حادثه وارد عمل شدند و بررسی‌های دقیق‌تر را آغاز کردند.

با دستور امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

/منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*

آخرین اخبار

پربازدیدترین