-

روزهای مهم پیش روی ارز دیجیتال محبوب / نفس ها در سینه حبس شد

بازار ارزهای دیجیتال در هفته‌های اخیر، شاهد بهبود قابل‌توجهی بوده است. با این حال، این بازار همچنان تحت تأثیر عوامل کلان اقتصادی قرار دارد. به همین دلیل، در هفته پیش رو، سرمایه‌گذاران باید با دقت به سخنرانی‌های مقامات فدرال رزرو و انتشار داده‌های اقتصادی کلیدی توجه کنند. این اطلاعات می‌تواند به آن‌ها در جهت‌گیری بهتر در بازار کمک کند.

روزهای مهم پیش روی ارز دیجیتال محبوب / نفس ها در سینه حبس شد

با توجه به تصمیم اخیر فدرال رزرو برای بدون تغییر نگه داشتن نرخ بهره و همچنین، انتشار داده‌های اقتصادی ضد و نقیض، تحلیل سخنان مقامات فدرال رزرو در این هفته برای سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال اهمیت ویژه‌ای دارد.

عملکرد ضعیف‌تر از حد انتظار اقتصاد آمریکا در سه ماهه اول و رشد ۱.۶ درصدی تولید ناخالص داخلی در مقابل رقم مورد انتظار ۲.۵ درصد و همچنین، تداوم فشارهای تورمی و افزایش ۲.۷ درصدی شاخص هزینه‌های مصرف‌ شخصی ( PCE ) نسبت به سال گذشته، از جمله نشانه‌های مهم اقتصادی هستند که بر احساسات بازار ارز دیجیتال تاثیر می‌گذارند.

از طرفی، آخرین گزارش اشتغال ایالات متحده نشان‌دهنده افزایش متوسط ۱۷۵۰۰۰ شغل است که از رقم مورد انتظار ۲۴۰۰۰۰ شغل کمتر بوده و بیانگر کاهش جزئی نسبت به ارقام ماه گذشته است.

با نرخ بیکاری ۳.۹ درصد و افزایش دستمزد ساعتی به میزان ۰.۲ درصد (اندکی کمتر از انتظارات ۰.۳ درصدی)، بازار کار نیز همچنان با چالش‌هایی روبرو است.

از مهم‌ترین سخنرانی‌ها در این هفته می‌توان به صحبت‌های تام بارکین، رئیس فدرال رزرو ریچموند و جان ویلیامز، رئیس فدرال رزرو نیویورک در تاریخ ۶ می و همچنین سخنرانی‌ نیل کاشکاری، ‌رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس در ۷ می اشاره کرد.

علاوه بر این، انتشار داده‌های اعتبار مصرف‌کننده در ۷ می و داده‌های موجودی‌های عمده‌فروشی در ۸ می می‌تواند بر انتظارات بازار از اقدامات آتی فدرال رزرو تاثیر بگذارد.

در کل و در پس زمینه همه این رویدادها، سرمایه‌گذاران اظهارات مقامات فدرال رزرو را به دقت برای دریافت سرنخ‌هایی در مورد کاهش احتمالی نرخ بهره زیر نظر دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*

آخرین اخبار

پربازدیدترین