-

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان: تلاش در جبهه تولید جهاد مقدس است

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان: تلاش در جبهه تولید جهاد مقدس است

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در مراسم گرامیداشت شهدای خدمت گفت: همان‌گونه که در دوران هشت سال دفاع مقدس حضور در جبهه‌های جنگ جهادی مقدس بود، امروز به تاکید رهبری حضور و تلاش در عرصه تولید جهاد مقدس است و تمام توان خود را برای افزایش تولید به کار می‌بندیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، عطاالله معروفخانی در مراسم گرامیداشت شهدای خدمت با اشاره به خط مشی شهید رئیسی مبنی بر تبعیت از رهبری به ویژه در امر کمک به تولید، بیان کرد: همه کارگران و کارکنان زحمتکش و دلسوز فولاد هرمزگان در دو ماه گذشته با تلاش‌های خود سیاست‌های شهید جمهور را که همواره بر افزایش تولید تاکید داشتند، پیاده کردند. این مهم از ابتدای سال تا پایان اردیبهشت و پس از شهادت رئیس جمهور اتفاق افتاد و کارکنان فولاد هرمزگان با ثبت رکوردهای تولید روزانه و ماهیانه هم در واحد احیا مستقیم و هم در واحد فولادسازی ثابت کردند راه شهید جمهور را شجاعانه و صادقانه ادامه خواهند داد.
وی افزود: به همت و تلاش کارکنان فولاد هرمزگان، شرکت ما در سال گذشته به عنوان واحد ملی نمونه سال انتخاب شد و از ریاست محترم جمهور شهید لوح تقدیر و تندیس دریافت کرد. شهید رئیسی در آخرین دیدار خود با کارگران در روز کارگر داشتند، بر رفع موانع تولید و حمایت تمام و کمال از تولید تاکید کردند.

دغدغه شهید رئیسی رفع موانع تولید بود

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان خاطرنشان کرد: شهید رئیسی بارها در صحبت‌های خود راه نجات کشور را حمایت از تولید عنوان می‌کردند و واقعیت امروز اقتصاد کشور ما نیز همین است. امروز در تایید فرمایشات مقام معظم رهبری تلاش در جبهه تولید جهاد مقدس است و همان‌گونه که در دوران هشت سال دفاع مقدس حضور در جبهه‌های جنگ جهادی مقدس بود، امروز به تاکید رهبری حضور و تلاش در عرصه تولید جهاد مقدس است. ما باید تمام توان خود را برای افزایش تولید به کار ببندیم تا روح شهید رئیسی را که بر عملکرد ما ناظر است، خشنود کنیم.

معروفخانی در ادامه با بیان ویژگی‌های شهید رئیسی و همراهان ایشان، عنوان کرد: بنده توفیق آشنایی با شهید رئیسی را داشتم و یکی از افتخاراتم این بود که در هر دو دوره انتخابات ریاست جمهوری سال‌های 1396 و 1400، رئیس ستاد انتخاباتی ایشان بودم.

وی اضافه کرد: همه این عزیزان طوری زندگی و عمل کرده‌اند که لایق شهادت بودند. آن‌ها صادقانه به جز اعتلای نام ایران اسلامی و خدمت به مردم به صورت شبانه‌روزی به چیز دیگری فکر نمی‌کردند و همین امر باعث شد کل ایران اسلامی برای شهادت آن‌ها سوگوار شود و سیل پیام‌های تسلیت از جانب کشورهای دیگر را دریافت کنیم. این شهادت نام شهید رئیسی را در تاریخ ایران جاودانه کرد.

امام جمعه تبریز مردمی بودند

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان ادامه داد: همه همراهان رئیس جمهور نیز صادقانه به کشور خدمت کردند و لیاقت شهادت داشتند. آیت‌الله آل هاشم که نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی بودند و از 27 سال قبل افتخار آشنایی با ایشان را از زمان حضورشان در ارتش و بعد از آن به عنوان امام جمعه تبریز داشتم، همواره شهیدگونه زندگی کردند و دغدغه رفع مشکلات مردم به ویژه محرومان جامعه را داشتند. ایشان به تمام معنا افتاده، پاک‌دست، صادق و مردمی بودند و همه عمر خود را برای کمک به جامعه حرکت کرد. از این رو مردم آذربایجان به خاطر صداقت و مردمی بودن، به ایشان علاقه زیادی داشتند.

همصدایی دنیا با ایران علیه رژیم صهیونیستی

معروفخانی در بیان ویژگی‌های وزیر امور خارجه شهید، عنوان کرد: ایشان نیز با رفتار دیپلماتیک خود ابهت پوشالی رژیم کودک‌کش صهیونیستی را درهم شکست. شهید امیرعبداللهیان با سیاست‌های مدبرانه خود کشورهای جهان را با جمهوری اسلامی ایران علیه رژیم صهیونیستی و محکوم کردن جنایات این رژیم کودک‌کش همراه کرد.

اگر سپاه نبود، کشور هم نبود

وی در ادامه با اشاره به ویژگی‌های سردار شهید موسوی، سرتیم حفاظت رئیس جمهور، تصریح کرد: به فرموده امام خمینی (ره) اگر سپاه بود، کشور هم نبود. سپاهیان عزیز همیشه با ایثارگری‌های خود مدافع کشور و دین ما هستند. شهید موسوی جزو فرماندهان لایق بودند و تمام عمر خود را برای خدمت به جامعه از مبارزه در سوریه و با داعش تا تامین امنیت در کشور به کار بست. اگر رشادت‌ها و ایثارگری‌های این سبزپوشان نبود، ما در دوران دفاع مقدس پیروز نمی‌‌شدیم. رشادت‌ها و ایثارگری‌های سپاهیان است که امنیت را برای کشور به ارمغان می‌آورد تا ما در عرصه تولید با امنیت خاطر حضور داشته باشیم.

وعده صادق ابهت رژیم صهیونیستی را درهم شکست

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان ادامه داد: در جریان عملیات وعده صادق با حملات موشکی که این سرافرازان سپاهی تحت لوای فرماندهی معظم کل قوا انجام دادند، ابهت پوشالی رژیم صهیونیستی درهم شکسته و وضعیت دگرگون شد. بعد از عملیات وعده صادق بسیاری از کشورهای جهان به ویژه هم‌پیمانان آمریکا در مورد جمهوری اسلامی ایران خیال باطل ندارند.

معروفخانی خاطرنشان کرد: شهید رحمتی استاندار آذربایجان شرقی هم جزو خدمتگزارانی بود که مردم قلبا به وی علاقه داشتند. عزیزان کادر پرواز نیز به واسطه شناختی که از ایشان دارم، لایق شهادت بودند. این ضایعه بزرگ را خدمت مردم و رهبر معظم تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم ادامه‌دهنده راه شهدای خدمت باشیم.

در سایه امنیت مشغول رکوردشکنی هستیم

وی در پایان با تشکر از رکوردشکنی‌های کارگران فولاد هرمزگان و حضور آن‌ها در مراسم گرامیداشت شهدای خدمت، تاکید کرد: عملکرد این شهیدان راه خدمت باعث شد فولاد هرمزگان و کارگران آن در عرصه تولید امنیت داشته باشند و بتوانند با رکوردشکنی‌های پیاپی خود بدرخشند. امیدوار هستیم به دست کارگران در عرصه تولید همچنان موفق باشیم و بتوانیم گرهی از مشکلات اقتصادی کشور را با جهش تولید خود برطرف کنیم تا کشور ما در سطح جهان مانند یک ستاره بدرخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*

آخرین اخبار

پربازدیدترین