-
وزیر صمت در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان:

تامین پایدار مواد اولیه ذوب آهن اصفهان به صورت ویژه دنبال می‌شود

ذوب آهن اصفهان با تولید ریل، ایران را در جایگاه هفدهمین کشور تولید کننده ریل در جهان قرار داد.

تامین پایدار مواد اولیه ذوب آهن اصفهان به صورت ویژه دنبال می‌شود

ذوب آهن

ذوب آهن اصفهان با تولید ریل، ایران را در جایگاه هفدهمین کشور تولید کننده ریل در جهان قرار داد.

عباس علی آبادی وزیر صمت در بازدید از دستاوردهای ذوب آهن اصفهان در ششمین نمایشگاه ایران اکسپو گفت: این مجتمع عظیم صنعتی به عنوان خط اول جبهه تولید، صنایع بزرگی را در اصفهان و اقصی نقاط کشور بنیان نهاده و نیروی انسانی ماهر بسیاری را نیز پرورش داده که در بخش های مختلف کشور منشا توسعه و تحول هستند.

وی افزود: ذوب آهن اصفهان با تولید ریل، ایران را در جایگاه هفدهمین کشور تولید کننده ریل در جهان قرار داد.

وزیر صمت خاطرنشان کرد: با توجه به رویکرد جدید تولید در ذوب آهن اصفهان، تامین پایدار مواد اولیه این مجتمع عظیم صنعتی به صورت ویژه دنبال می شود.

مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارش کاملی از دستاوردهای ذوب آهن اصفهان در عرصه تولید محصولات ارزش افزا گفت: این مجتمع عظیم صنعتی در سه جبهه تولید ریل، تیرآهن بال پهن و آرک های معدنی پیشران توسعه کشور است.

وی افزود: ذوب آهن اصفهان آمادگی خود را برای پشتیبانی کامل از طرح نهضت ملی مسکن اعلام نموده است و مقاطع ساختمانی به صورت مدولار در کارخانه تولید شده و در محل پروژه های ساختمانی تحویل داده می شود که این رویکرد ایمنی، تسریع در ساخت و کاهش قیمت تمام شده را به دنبال دارد.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: این مجتمع عظیم صنعتی در کنار تولید انواع ریل مترو و راه آهن سراسری، ریل سخت با ویژگی ضد سایش را نیز تولید کرده و بیش از ۲۰۰ تن به متروی مشهد تحویل داده است.

وی افزود: ذوب آهن اصفهان از تولید محصولات صنعتی عبور نموده و تولید محصولات ارزش افزا را به عنوان یک برنامه تحولی با جدیت تمام در دست اجرا دارد.

مهدی کوهی گفت: در شیوه تولید کوره بلند، زغالسنگ به عنوان یکی از یوتیلیتی های اساسی به شمار می رود که به دلیل کمیت و کیفیت زغال داخل و حاصل شدن ترکیب خط تولید به ناچار بخشی از زغال را وارد می کنیم اما همواره اعلام آمادگی نمودیم کلیه زغال داخل را با رعایت دو پارامتر عنوان شده خریدار هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*