-
کیومرث پوراحمد | آوار خواندن کیومرث پوراحمد | عکس های کیومرث پوراحمد | عکس دیده نشئده از آواز خوانی کیومرث پوراحمد

عکس دیده نشده از کیومرث پوراحمد جنجالی شد | تصویری از کیومرث پوراحمد که تاکنون ندیده‌اید

پس از فوت کیومرث پوراحمد عکس هایی از ایم چهره مشهرو منتشر شده است که نظر همه را به خود جلب کرده استو در ادامه همراه مماباشید با عکسی دیده نشده از کیومرث پوراحمد.

کیومرث پوراحمد کارگردان، فیلمنامه نویس، تهیه کننده و تدوین گر ایرانی بود. کیومرث پوراحمد متولد نجف آباد بود. کیومرث پوراحمد فارق التحصیل رشته کارگردانی سینما بود. کیومرث پوراحمد به تازیگی دار فانی را وداع گفت. اخبار و حواشی زیادی درباره فوت کیومرث پوراحمد وجود دارد که اعدای معتقدنی که این هنرمند خوب کشورمان خودکشی کرده است.

در این عکس زنده یاد کیومرث پور احمد را در سن ۳۴ سالگی مشاهده می‌کنید.

زنده یاد کیومرث پوراحمد که دیروز خبر فوت ناگهانی او و حواشی مربوط به آن رسانه‌ای شد، در سن ۷۴سالگی از میان ما رفت. تصویر زیر مربوط به سال ۱۳۶۲ است، زمانی که او ۳۴ سال سن داشت.

این فیلمساز متولد سال ۱۳۲۸ در نجف آباد استان اصفهان سال گذشته فیلم «پرونده باز است» را ساخت که در جشنواره فجر شرکت داشت.

کیومرث پوراحمد

«تیغ و ترمه»، «کفشهایم کو؟»، «۵۰ قدم آخر»، «اتوبوس شب»، «نوک برج»، «گل یخ»، «خواهران غریب»، «شب یلدا»، «بخاطر هانیه» و «بی‌بی چلچله» از فیلم‌های سینمایی این کارگردان هستند. او در تلویزیون هم سریال‌های ماندگار «قصه‌های مجید» و «سرنخ» را ساخته بود. ودیروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه او در روز گذشته در سن ۷۴سالگی در یکی از شهرهای شمالی اقدام به خودکشی کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان از درگذشت کیومرث پوراحمد کارگردان سینما و تلویزیون در انزلی خبر داد و گفت: بررسی‌های اولیه بازپرس حکایت از خودکشی کیومرت پوراحمد دارد. سید مهدی فلاح میری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با تأیید خبر فوت کیومرث پوراحمد گفت: به‌محض دریافت گزارش، بازپرس ویژه قتل در محل حاضر شدند و با بررسی‌های اولیه نظر بر خودکشی این کارگردان سینما داشتند که واکاوی جزئیات، مستلزم رسیدگی دقیق قضایی است. وی افزود: کیومرث پوراحمد ساعت یک بامداد روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱/۱۶ در یکی از واحدهای دهکده ساحلی انزلی فوت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش‌های ستاره دار الزامی است
*
*

آخرین اخبار

پربازدیدترین